Jakie legowisko dla psa wybrać?

Jak zapewne doskonale wiesz, wybór legowiska dla psa to niezwykle poważna sprawa! To tutaj Twój piesek będzie spędzał swój wolny czas. Tutaj leżakuje, śpi, odpoczywa, to także tutaj znajduje poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Legowiska dla psów występują w tak wielu wariantach i rozmiarach, że z pewnością znajdziesz wymarzone posłanie dla Twojego kosmicznego Pupila! Jak wybrać legowisko dla psa? Przeczytaj nasz wpis!

Gdzie pies powinien mieć legowisko?

Zanim piesek pojawi się w Twoim domu, musisz przygotować wyprawkę. Miska dla psa, akcesoria, zabawki i legowisko to najpotrzebniejsze przedmioty. Kiedy już zrobisz kosmiczne zakupy w GalaxyPET, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie dać legowisko dla psa? Nie ma tutaj jasnej odpowiedzi, jest natomiast kilka uniwersalnych reguł, gdzie postawić legowisko dla psa.

Kilka zasad!

Legowisko dla psa ustaw w cichym i spokojnym miejscu. Nie pod szafką z TV lub pod telefonem stacjonarnym. Musisz zapewnić swojemu Pupilowi zdrowy i odżywczy sen, a nie będzie to możliwe, kiedy nagłe dźwięki wciąż go wybudzają! Niektóre gatunki przesypiają nawet 16 godzin, miej to na uwadze.

Legowiska dla psa powinny znajdować się z dala od ruchu i domowego zgiełku. Nie na środku ruchliwego salonu lub w korytarzu, który codziennie premierzamy po kilkadziesiąt razy. Legowisko dla psa to oaza spokoju Twojego pupila. A więc… gdzie umieścić legowisko? W Twojej sypialni, w pokoju dzieciaków i wszędzie tam, gdzie będzie mógł odpowiednio wypocząć.

Jeśli chodzi o temperaturę, legowisko dla psa powinno znajdować się neutralnym miejscu. Nie przy grzejniku, nie przy lodówce. Pamiętaj, że Twój pupil ma sierść i kiedy jest mu gorąco, nie może po prostu się rozebrać, jak ma to miejsce w przypadku człowieka. Nie powinno mu także być zimno. Umieść legowisko dla psa z dala od źródeł ciepła i zimna.

W tym przypadku rozmiar jest niezwykle ważny! Legowisko dla psa powinno być odpowiednio dopasowane do jego rozmiarów. Nie może być za małe, wtedy zwierzakowi będzie niewygodnie. Ogromne legowisko dla małego psa może natomiast sprawić, że poczuje się samotny. Nasze pieski potrzebują przytulnych posłań. Legowisko dopasowane do rozmiarów psa umożliwi także swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka. Jak dobrać odpowiednie legowisko do rozmiarów psa? Jak zmierzyć psa pod legowisko? Piszemy o tym poniżej.

Jakie legowisko dla psa wybrać?

Sklep zoologiczny GalaxyPET to legowiska dla psa w różnych rozmiarach, kolorach i wariantach. Każdy kosmiczny psiak z pewnością znajdzie dla siebie wymarzone łóżeczko! Nasze modne posłania wyglądają tak fajnie, że mogą stać się także designerskim elementem wyposażenia wnętrz! Mamy legowiska dla psa fluffy, legowiska dla dużego psa KERBL, różnokolorowe sofy dla psa MYANIMALY. Kolejne ciekawe propozycje to leżanki dla psa marki VIK i legowiska z poduszką SZYSZKA.

Wysokiej jakości legowiska dla psa

img-09

Chcesz kupić legowisko dla psa?

Sprawdź bogatą ofertę sklepu GalaxyPET! Zapraszamy na zakupy!