Maty dla psa

Legowiska, posłania, maty dla psa… Każdy piesek sam wybiera, na czym mu najwygodniej. Biorąc pod uwagę różne zastosowanie takich produktów, warto jednak mieć w swoim domu przynajmniej po jednej sztuce z każdego rodzaju. Maty dla psa sprawdzą się np. pod miską, lub w samochodzie, legowisko umieścisz tam, gdzie pies ma zażywać snu i relaksu, a pod kocem możecie wspólnie wylegiwać się na kanapie. Chillax!

Maty do spania dla psa

Maty dla psa sprawdzają się przede wszystkim jako podkład do spania. Każdy pies potrzebuje przecież miejsca dla siebie. Cichego kąta, gdzie będzie mógł się odprężyć, wypocząć i wyspać. Niedobór snu prowadzi bowiem do rozwoju wielu chorób. Dlatego tak ważne jest zapewnienie psu odpowiednich warunków do relaksu. Mata dla psa do spania wyznaczy miejsce, gdzie pies może wracać, kiedy chce odpocząć lub odzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Maty dla psa - Propozycje

Karma dla gryzoni

psy-1

Mata dla psa do samochodu

Jeśli podróż, to także mata dla psa do samochodu! Takie akcesorium nie tylko zapewni psu wygodę, ale także ochroni tapicerkę samochodu przed uszkodzeniami i zabrudzeniami wiadomego pochodzenia. 🙂 Mata dla psa do bagażnika “przyjmie na siebie” całą wilgoć i sierść psa. Więcej podróżowania, mniej sprzątania!

Karma dla królika, chomika i innego gryzonia

Nasz internetowy sklep zoologiczny dla gryzoni i nie tylko oferuje także szeroką gamę karm. Proponujemy zarówno uniwersalny pokarm dla gryzoni, jak i karmy dedykowane poszczególnych gatunkom.

Warto wybierać karmę specjalnie przeznaczoną dla królika, fretki, chomika, świnki morskiej, aby jak najlepiej zadbać o dietę swojego przyjaciela. Warto także wybierać karmę dla gryzonia ze względu na porę roku. Mamy wtedy pewność, że taka karma jest pełna sezonowych dodatków o iście kosmicznym smaku!

galax-img-pet-03

Maty dla psa do zabawy

Mata dla psa na smakołyki spełnia wiele funkcji. Nie tylko pełni rolę doskonałej zabawki, dostarcza także niezapomnianych doświadczeń podczas wydobywania smaczków z zakamarków. Niezwykle popularne są także maty węchowe dla psa. Maty węchowe to najlepsza rozrywka dla każdego psa, małego, dużego, bez względu na wiek i rasę. Ukryj pyszne smaczki i pozwól psu wąchać! Psy kochają wąchanie.

Legowiska i maty (128)

Gdzie kupić maty dla psa?

Maty dla psa to podstawowy asortyment każdego sklepu zoologicznego. W naszym GalaxyPET znaleźć można zarówno maty dla psa do spania, maty samochodowe dla psa, jak i maty węchowe i te do zabawy. Bogaty wybór idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. O to właśnie chodzi. Na koniec świata i jeszcze dalej, maty sprawdzą się doskonale!

img-09

Kup maty dla psa!

Maty dla psa? Możesz ich szukać w kosmosie lub w kosmicznym sklepie GalaxyPET!

Sprawdź już dziś i wybieraj spośród wariantów!