Pierwszy kosmiczny
sklep zoologiczny

powstał niczym Wielki Wybuch! Zrodził się w głowach pary młodych ludzi podczas inspirującej przejażdżki rowerowej. Jak lekarz weterynarii i specjalistka marketingu mogą połączyć swoje siły i zrobić coś dobrego? Odpowiedź była tylko jedna… Sklep zoologiczny, który będzie inny niż wszystkie. 

Jak powiedzieli, tak zrobili…

Zaczęły się przygotowania. Dziesiątki e-maili, poszukiwanie produktów… w międzyczasie jednak rozmyślanie, co tak naprawdę chcemy przekazać. Z czym chcemy się kojarzyć? Myśl przewodnia sklepu spadła na nas niczym grom z jasnego nieba… Podróże zwierzaków w kosmosie!

galaxy grafika dla strony-29

Dlaczego
właśnie kosmos?

jak-dobrac-kagance-dla-psa

Ano dlatego, że kosmos jest tajemniczy, nieodkryty, dlatego, że w kosmos lecą tylko Superbohaterowie.

A wierzymy w to, że każdy pies, każdy kot, czy inny zwierzak, takie superbohaterskie cechy posiada. Bo jak inaczej nazwać tę miłość, przywiązanie i lojalność? Stworzyliśmy więc sklep dla naszych SuperBohaterów, bo przecież zasługują na to, co najlepsze. “Bo przyjaźń między nami to prawdziwie kosmiczna przygoda! Niech więc trwa jak najdłużej i będzie wystrzałowo-kolorowa.”

W GalaxyPet.pl znajdziecie więc wyselekcjonowane produkty

 dla bohaterskich psów, kotów, małych zwierzątek, ryb i ptaków. Karma, akcesoria, witaminy i preparaty, zabawki… wszystko, aby stworzyć naszym Milusińskim nalepsze warunki do życia i rozwoju. Naszą misją jest stałe polepszanie oferty sklepu, a wizją szczęście każdego Klienta, merdanie ogonkiem i zadowolenie z pełnych brzuszków. Oprócz tego moc ciekawostek (prosto z kosmosu), porady i artykuły, a także wiedza weterynaryjna. 
img-1

To jak? Wsiadamy
razem do tej rakiety?

Victoria i Patrick