star-31

Obroże dla psa

Obroża dla psa to jedno z najważniejszych akcesoriów. Niezbędne na spacerze, wycieczce, czy podczas wizyty u weterynarza. Obroże dla psa mogą być różne… materiałowe, skórzane, metalowe, obszyte pianką, z zatrzaskiem, owadobójcze, wykonane z tworzywa sztucznego… Najważniejsze jednak, aby obroże dla psa były wytrzymałe, wygodne i dopasowane do rozmiaru Pupila. Gdzie kupić obroże dla psa? Nieprzepastną galaktykę różnych obróżek znajdziemy oczywiście w GalaxyPET.

Obroża dla psa - jak dobrać?

Przed zakupem wyprawki dla szczeniaka, każdy właściciel przynajmniej raz zada sobie pytanie” Jak dobrać obrożę dla psa?”. Trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego wykonano obrożę, a także rozmiar. To właśnie te dwa czynniki będą decydować o tym, czy nasz Pupil poczuje się w obroży miło i komfortowo.

 

Obroża materiałowa czy metalowa?

Z jakiego materiału powinna być wykonana obroża dla psa? Na rynku znajdziemy zarówno obroże z tworzywa sztucznego, z tkaniny, z metalu, jak i obroże skórzane. Jaką obrożę dla psa wybrać? Każdy surowiec ma zarówno wady i zalety, warto więc zrobić mały research.

 

Obroże materiałowe dla psa są bardzo wytrzymałe. Mogą jednak szybko nasiąkać wodą, co stanowi idealne środowisko gromadzenia bakterii. Skórzane obroże mogą się z czasem wycierać, a na  metalowe obroże nasze psiaki mogą mieć alergię.

A więc… jaką obrożę dla psa wybrać? Obserwuj swojego psiaka i testuj różne opcje, zawsze pamiętaj jednak, że to rozmiar ma największe znaczenie. 🙂

Jak dobrać rozmiar obroży dla psa?

Każdy pies potrzebuje obroży, która będzie wygodna i odpowiednio dopasowana do jego rozmiarów. Noszenie tego akcesorium nie może być udręką, a pies musi czuć się jak najbardziej komfortowo.

Rozmiar obroży dla owczarka niemieckiego to nie to samo co rozmiar obroży dla maltańczyka, czy szczeniaka.

pexels-karolina-grabowska-5716811

Obroża na kleszcze dla psa - jak działa?

Obroża przeciw kleszczom i pchłom to doskonałe rozwiązanie na spacer, który ma być przecież przyjemnym doświadczeniem dla naszego psiego przyjaciela. Niebezpieczne kleszcze i inne owady ukrywają się w krzakach i zaroślach, tak chętnie eksplorowanych przecież przez nasze zwierzaki. Obroża dla psa Foresto lub innej marki odstrasza kleszcze, chroni psa przed ukąszeniami, a przy okazji przed wieloma chorobami, przenoszonymi właśnie przez te żyjątka. Właśnie dlatego obroża przeciwpchelna dla psa to must have każdej psiej wyprawki.

 

Obroża dla psa - gdzie kupić?

Często zadajemy sobie pytanie, co jest lepsze dla psa szelki czy obroża? Zwolennicy obróżek dla psa znajdują wiele zalet świadczących o przewadze tego rozwiązania, szelki dla psa też mają swoich wielbicieli. Niezależnie do wybierzemy, warto zakupić nasze akcesoria dla psa w sprawdzonym miejscu, a takim jest niewątpliwie sklep zoologiczny GalaxyPET. Ile kosztuje obroża dla psa? Na rynku możemy obroże w różnym przedziale cenowym, warto jednak zwrócić uwagę na naszą ofertę, czyli połączenie konkurencyjnych cen i wysokiej jakości.

img-09

To jak? Gotowy
na kosmiczne zakupy?

Sprawdź produkty dla psów w naszym internetowym sklepie zoologicznym
GalaxyPet.pl i kupuj karmę i akcesoria najlepszych marek.