Przysmaki dla psa

Przysmaki dla psa z dobrym składem wzbogacają dietę każdego czworonoga. Są doskonałym uzupełnieniem dla podstawowej karmy, mogą także służyć do treningu lub zabawy. Warto wybierać smakołyki dla psów pełne witamin i cennych składników odżywczych. Smaczki występują w tak wielu smakach i wariantach, że każdy właściciel wybierze coś odpowiedniego dla swojego pupila – bez względu na preferencje. Łatwo znajdziemy także przysmaki dla psa z alergią lub problemami zdrowotnymi. Jedno jest jasne – mamy bogaty wybór! Zatem… jakie przysmaki dla psa kupić? Jakie smaczki wybrać? Przeczytaj poniżej.

01

Jakie przysmaki dla psa kupić?

Smakołyki dla psa to nie tylko zdrowy dodatek do jadłospisu, ale także super sposób, aby nieco rozpieścić naszego psa. Poprzez podawanie przysmaków możemy budować więź pomiędzy nami a zwierzakiem, nagradzać go, tresować, czy też po prostu się bawić. Warto tutaj wspomnieć, że łatwo znaleźć możemy treserki dla psów, które spełniają więcej niż jedną funkcję. Od przysmaków dla psa oczekujemy przede wszystkim, że będą zdrowe i smaczne. Ze względu na swoją teksturę, kształt, a także skład mają różne zastosowanie i funkcjonalność. Mogą korzystnie wpływać na funkcjonowanie narządów, działać profilaktycznie, wspomagać leczenie chorób, czy też leczyć różne alergie i problemy skórne. Wybierz więc przysmaki dla psa z dobrym składem, które będą nie tylko pyszne, ale także zdrowe.

 

02

Od kiedy przysmaki dla szczeniaka?

Czy szczeniak może jeść przysmaki? Jak najbardziej, ważne jednak, aby smakołyki były odpowiednio dobrane do wieku naszego zwierzaka. Smaczki dla psa idealnie sprawdzą się w procesie socjalizacji i tresury, zbudują więź pomiędzy właścicielem a szczeniakiem. Przysmaki dla szczeniaków zaspokajają naturalną potrzebę żucia i gryzienia, pomagają zadbać o higienę jamy ustnej. Sprawdzają się także w profilaktyce różnych chorób, takich jak na przykład schorzenia stawów. A co najważniejsze, pomagają wzmocnić odporność maluszka i zapoznać go z nowymi smakami. Tym samym pozwolą szczeniakowi zdrowo się rozwijać.

 

Przysmaki dla psa do treningu

Najczęściej wybierane są zdecydowanie smakołyki dla psa do tresury. Treserki pomogą nagrodzić psa za dobrze wykonane zadanie. Jakie powinny być przysmaki dla psa do treningu? Przede wszystkim zdrowe. Przysmaki treningowe dla psa z dobrym składem z pewnością zmotywują zwierzaka do wykonywania określonych aktywności.

Gryzaki dla psa

Przysmaki do gryzienia dla psa zaspokajają naturalną potrzebę żucia. Dbają także o zgryz i higienę jamy ustnej zwierzaka. Przysmaki dla psa na zęby czyszczą szkliwo i zapobiegają osadzaniu się kamienia nazębnego. Są więc nie tylko smaczne, ale też niezwykle pożyteczne. Gryzaki dentystyczne dla psa występują w wielu smakach i kształtach, dzięki czemu każdy zwierzak dostanie to, co lubi.

pexels-valeria-boltneva-1805164-min

Gdzie kupić przysmaki dla psa?

GalaxyPET to polecany sklep zoologiczny z przysmakami dla psa i nie tylko. U nas znajdziesz smakołyki dla psów o smaku kurczaka, wołowiny, królika, czy indyka… dla każdego coś dobrego! A wszystko zdrowe, pełne witamin i aromatu. Sprawdź bogatą ofertę przysmaków i kupuj w dobrych cenach!

 

img-09

To jak? Gotowy
na kosmiczne zakupy?

Sprawdź produkty dla psów w naszym internetowym sklepie zoologicznym
GalaxyPet.pl i kupuj karmę i akcesoria najlepszych marek.