star-31

Ubranka dla psa

Ubranka dla psa zapewnią Twojemu przyjacielowi wygląd nie z tej planety… ale przecież nie tylko o mogę tutaj chodzi! Najważniejsze jest zdrowie naszych kosmicznych czworonogów. Weterynarze zalecają wybór odzieży ochronnej dla psa, zwłaszcza w zimie, kiedy temperatury na spacerze sięgają niemal tych na Uranie! Ok, trochę dramatyzujemy, mimo to stylowe ochronne ubranka dla psa zdecydowanie powinny się znaleźć w Waszej wyprawce!

psy-1
psy-ubranka-2

Sweterki i kurtki dla psów. My się zimy nie boimy!

Sklep zoologiczny GalaxyPet.pl to ubrania dla psów w każdym rozmiarze. Znajdziesz tutaj stylowe i modne sweterki dla psów, kurtki, płaszczyki, czy też kosmiczne buciki. Odpowiednio dobrane ubranko dla psa spełnia wiele funkcji. Ma chronić przed chłodem i wilgocią, wszakże nie każdy psiak jest odpowiednio przystosowany do warunków panujących w kosmosie. Stylowy skafander załatwi sprawę! Sprawdź więc jakie płaszczyki dla psów, sweterki i ubranka oferuje Pierwszy kosmiczny sklep zoologiczny!

Jak wybierać ubranka dla psów?

Kiedy zbliża się jesień i zima temperatura na zewnątrz często staje się nieznośna. Chłód, zimno, a do tego deszcz, wiatr i wilgoć… sami to odczuwamy, a co dopiero nasze zwierzaki! Zimą marzną zwłaszcza pieski z krótszym futerkiem, przyda się więc dodatkowa powłoka, która skutecznie ochroni przed chłodem. Jak wybierać ubranka dla psa? Sklep zoologiczny GalaxyPet.pl oferuje szeroką gamę różnych ubranek! Mamy kurtki pikowane dla psa, kubraczki, buciki dla psów i nie tylko.

Jak mierzyć ubranie dla psa?

Pozostaje najważniejsze pytanie – jak dobrać rozmiar ubranka dla psa? To dość proste. Aby sweterek lub kurtka dla psa zapewniały mu maksimum komfortu i ochrony, musisz zwrócić uwagę na kilka kluczowych miar – długość tułowia, szyi, czy też obwód klatki piersiowej – te wymiary musisz znać!

Jak zmierzyć psa?

Przygotowaliśmy krótką ściągę, która ułatwi dobór odpowiedniego rozmiaru ubranka dla psa.
Podążając za naszą instrukcją, w mig dowiesz się, jaki rozmiar ubranka dla psa wybrać. No to 3,2,1… zaczynamy!

Krok 1

Odpowiednie przygotowanie
to podstawa!

Jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, że mierzenie psa do ubranka może wcale nie być takie łatwe, jak się to wydaje. Piesek wyrywa się, ucieka… zdecydowanie nie współpracuje. Warto w tym momencie zająć czymś jego uwagę. Daj mu zabawkę lub ulubiony przysmak (smakołyki dla psa znajdziesz w naszej ofercie). Możesz też poprosić kogoś o pomoc.

Krok 2

Zmierz obwód klatki
piersiowej psa

Rozpocznij od zmierzenia obwodu klatki piersiowej czworonoga. To kluczowa i wyjściowa miara, która ułatwi nam odpowiedni dobór ubranka dla psa. Pamiętaj, aby mierzyć psa dokładnie, tylko odpowiednio zdjęta miara pozwoli kupić odpowiednio dopasowane ubranko. Użyj centrymetra krawieckiego i zdejmij miarę w najszerszym miejscu klatki piersiowej.

Krok 3

Obwód szyi

Miarę zbierz w najszerszym miejscu. Ubranko będzie dobrze leżeć, ale nie będzie za ciasne. Kilka centymetrów luzu w tym miejscu zapewni psu komfort i wygodę!

Krok 4

Długość ciała

Kolejną kluczową miarą, która umożliwi odpowiedni dobór ubranka dla psa jest długość ciała. Najlepiej mierzyć psa w pozycji stojącej, od podstawy szyi do nasady ogona. Pamiętaj jednak, że materiał nie powinien zbytnio przylegać do ogona – psiaki niekoniecznie to lubią. 

Miara zdjęta, psina uśmiechnięta!

Kierując się tymi wymiarami nie musisz już zadawać sobie pytań, jak dobrać rozmiar ubranka dla psa. Teraz wystarczy wybrać rozmiar odpowiadający zdjętym miarom. Jeśli miary znajdują się na granicy przedziału i zastanawiasz się, czy wybrać mniejszy, czy większy rozmiar, zawsze stawiaj na większe ubranka. Piesek niezbyt lubi, kiedy odzież zbytnio przylega do ciała. Możesz też zawsze zapytać nas o poradę! Razem na koniec świata i jeszcze dalej… ale w kosmiczych ubrankach!

img-09

Razem na koniec świata i jeszcze dalej…
ale w kosmiczych ubrankach!