star-31

Zabawki dla psa

Na tej galaktycznej stronie znajdziesz m.in. gryzaki do ostrzenia ząbków na kosmicznych wrogów. Twojemu SuperBohaterowi przyda się również szarpak, dzięki któremu wzmocni swoją siłę. Co więcej! Jako doświadczeni dowódcy doskonale wiemy, jak ważna jest dobra kondycja w pogoni za patykiem czy nadlatującym motylkiem. Dlatego też w trakcie bojowego przygotowania do wykonania kosmicznej misji nie może zabraknąć wytrzymałej piłki. Musisz również zadbać o to, aby psiastronauta ćwiczył węch, więc mamy dla niego specjalnie przygotowane magiczne dywaniki do węszenia!

img-38
zabawki-dla-psów

Sweterki i kurtki dla psów. My się zimy nie boimy!

Sklep zoologiczny GalaxyPet.pl to ubrania dla psów w każdym rozmiarze. Znajdziesz tutaj stylowe i modne sweterki dla psów, kurtki, płaszczyki, czy też kosmiczne buciki. Odpowiednio dobrane ubranko dla psa spełnia wiele funkcji. Ma chronić przed chłodem i wilgocią, wszakże nie każdy psiak jest odpowiednio przystosowany do warunków panujących w kosmosie. Stylowy skafander załatwi sprawę! Sprawdź więc jakie płaszczyki dla psów, sweterki i ubranka oferuje Pierwszy kosmiczny sklep zoologiczny!

Jak wybierać ubranka dla psów?

Kiedy zbliża się jesień i zima temperatura na zewnątrz często staje się nieznośna. Chłód, zimno, a do tego deszcz, wiatr i wilgoć… sami to odczuwamy, a co dopiero nasze zwierzaki! Zimą marzną zwłaszcza pieski z krótszym futerkiem, przyda się więc dodatkowa powłoka, która skutecznie ochroni przed chłodem. Jak wybierać ubranka dla psa? Sklep zoologiczny GalaxyPet.pl oferuje szeroką gamę różnych ubranek! Mamy kurtki pikowane dla psa, kubraczki, buciki dla psów i nie tylko.

Jak mierzyć ubranie dla psa?

Pozostaje najważniejsze pytanie – jak dobrać rozmiar ubranka dla psa? To dość proste. Aby sweterek lub kurtka dla psa zapewniały mu maksimum komfortu i ochrony, musisz zwrócić uwagę na kilka kluczowych miar – długość tułowia, szyi, czy też obwód klatki piersiowej – te wymiary musisz znać!

Jak zmierzyć psa?

Przygotowaliśmy krótką ściągę, która ułatwi dobór odpowiedniego rozmiaru ubranka dla psa.
Podążając za naszą instrukcją, w mig dowiesz się, jaki rozmiar ubranka dla psa wybrać. No to 3,2,1… zaczynamy!

img-09

Razem na koniec świata i jeszcze dalej…
ale w kosmiczych ubrankach!